Articles

ta data w iu historii piłki nożnej: Hoosiers wygrać w Iowa w drodze do gry 13 dla Terry Hoeppner

Posted by admin

wrzesień 29, 2007 — Iowa City, Iowa

Sezon Indiana 2007 na zawsze zostanie zapamiętany jako rok, w którym grali dla trenera Hep.

były trener Terry Hoeppner zachorował na raka latem przed kampanią w 2007 roku, a jego mantra” Play 13 ” szybko stała się krzykiem, gdy zespół próbował uhonorować swojego ukochanego trenera.

po rozczarowującej porażce na początku sezonu u siebie z Illinois, Hoosiers wiedzieli, że prawdopodobnie będą potrzebowali wielkiej wygranej Na drodze, aby osiągnąć zwycięski rekord, a tym samym zagrać 13 — Po sezonie w bowl.

Hoosiers odnieśli zwycięstwo zaledwie tydzień później w jednym z trudniejszych miejsc ligi-Iowa ’ s Kinnick Stadium.

rozgrywający Kellen Lewis zrobił trochę wszystkiego dla Hoosiers w Iowa City tego dnia.

Lewis rzucił przyłożenie na Jamesa Hardy ’ ego i Raya Fishera w pierwszych 18 minutach gry. Hardy skończyłby z 4 przyjęciami na 113 jardów.

i wtedy stało się coś, co wielu zastanawiało się, czy sam trener Hep interweniował.

w połowie drugiej kwarty Lewis przeszedł do fullbacka Josiaha Searsa za 9 jardów. Sears załamał się, a Lewis, który śledził grę, zgarnął piłkę w kroku i przechylił się 71 jardów, aby uzyskać lepszy wynik.

oszołomiony tłum Hawkeye siedział w ciszy, gdy Indiana prowadziła 21: 0. Spektakl o godzinie 14: 00 możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Lewis zrobił kolejną wielką grę po Iowa zremisował 21-13 w trzeciej kwarcie. Pokonał Brandona Walkera-Roby ’ ego na 24 jardów na czwartej i piątej pozycji z Iowa 27, ustanawiając 1-jardowy skok TD przez Searsa.

jednak Lewis poprowadził Hoosiers na 69-jardowej jeździe, którą Sears ukończył z drugim wynikiem-7-jardowym TD burstem.

obrona Indiany tez miala duzo duzych zagrac. The Hoosiers nagrali dziewięć utworów, w tym cztery Jammie Kirlew. IU wymusiło również dwa obrócenia w godzinach popołudniowych.

Wygrana 38-20 była największą przewagą Indiany nad Iowa od 1945 roku i ich samotną wygraną w Iowa City w ciągu ostatnich 22 lat.

Lewis ukończył 19 Z 26 na najlepsze w karierze 322 jardy mijania.

wynik boksu również przypisuje Lewisowi 71 jardów — być może z asystą trenera HEPA.

Znajdź nas na Facebooku: thedailyhoosier

możesz śledzić nas na Twitterze: @ daily_hoosier

The Daily Hoosier – „gdzie fani Indiany zbierają się, gdy nie ma ich na zebraniu”

siedem sposobów na wsparcie całkowicie bezpłatnego pokrycia IU bez dodatkowych kosztów.